Apple iPhone 13 Pro Max 5G 6GB 128GB

iPhone 13 Pro Max 5G 6GB 128GB 94%
Apple iPhone 13 Pro Max 5G 6GB 128GB: Apple iOS 15, wrze¶nia 2021, Aparat 12.2 megapikseli, Apple A15 Bionic, sześciordzeniowy 64-bitowy, cienki, HSDPA/5G (do 7.5 Gbit/s), 128 GB pamięci wewnętrznej , 6GB RAM, Dual SIM (eSiM), 6.7 calowego, Ekran Full HD (457 pnc)


Ogólny:
Aparat megapikselowy:
Ekran:
Prędkość:
System operacyjny:
Pamięć:

Informacje o Apple iPhone 13 Pro Max 5G 6GB 128GB:

Przeczytaj poniższy opis i kto wie, Apple iPhone 13 Pro Max 5G 6GB 128GB może być dla Ciebie!

Apple iPhone 13 Pro Max 5G 6GB 128GB został wydany w wrze¶nia 2021. smartfon jest wyposażony w ekran 6,7 cala o rozdzielczości 1284 x 2778 pixels pikseli.

To Apple jest zasilane przez układ Apple A15 Bionic 64-bit z jednordzeniowym procesorem 3,22 Ghz Dual-Core + 1,82 Ghz Quad-Core. Korzystanie z wielu rdzeni pozwala na energooszczędność urządzenia i zwiększenie jego prędkości.

Ta kombinacja daje zatem maksymalną moc sześciokątny procesora z 6144 MB pamięci RAM. Przy grubości 7.7 milimetrów urządzenie nie jest zbyt grube. Ten telefon waży 240 gramów.

iPhone 13 Pro Max 5G 6GB 128GB ma 12,2-megapikselowy aparat. Ta liczba megapikseli wystarcza do wydrukowania pięknych zdjęć na płótnie lub znacznego powiększenia w celu uzyskania szczegółów. Możesz także na przykład użyć 12,19-megapikselowego aparatu do selfie do połączeń wideo. Pamiętaj, że to urządzenie nie ma rozszerzalnej pamięci i że regularnie przesyłasz zdjęcia do komputera lub chmury, aby mieć wystarczająco dużo miejsca.

Plusy

  • Aparat 12,2 megapikseli
  • Szybki 64-bitowy sześciordzeniowy procesor
  • Niezbyt gruby z 7.7 milimetrami
  • Jeden z najnowszych systemów operacyjnych: iOS 15
  • Obsługa HSDPA,4G+ og 5G dla super szybkiego Internetu
  • Duża ilość pamięci RAM (6GB)
  • Dual SIM (przez eSiM)

Negativer

  • Brak pamięci rozszerzalnej
  • Trochę ciężki w użyciu przez długi czas
Zobacz wszystkie specyfikacje

Funkcje połączeń i danych

Apple iPhone 13 Pro Max 5G 6GB 128GB obsługuje częstotliwości z sieci międzynarodowych com as quais você pode usar a rede 5G mais rápida (ainda não disponível na Europa). Prędkość 5G jest idealna do oglądania wideo w ruchu za pośrednictwem sieci komórkowej, gdzie prędkość jest wielokrotnie wyższa niż w przypadku połączenia Wi-Fi w domu. Wybierz duży pakiet danych z tym urządzeniem. Musisz poczekać, aż w Europie pojawi się 5G, ale jesteś przygotowany na przyszłość. Możesz także połączyć się przez Wi-Fi w domu lub w biurze.

eSim

Ten telefon jest urządzeniem eSim, więc możesz połączyć z nim wiele wirtualnych kart SIM. eSIM oznacza „wbudowaną kartę SIM” i po prostu eliminuje potrzebę umieszczania fizycznej karty SIM w telefonie, chociaż często możliwe jest umieszczenie fizycznej karty SIM. ESIM jest przydatny, jeśli chcesz zmienić dostawców lub połączyć biznesplan z prywatnym telefonem.

Czy często wyjeżdżasz za granicę? Następnie wystarczy podłączyć zagraniczny eSIM do urządzenia i zadzwonić po lokalnej stawce.

Opcje pamięci i połączenia

Apple ma 6144 MB pamięci RAM (6 GB) i 128 GB pamięci wewnętrznej Istnieje połączenie USB, którego można użyć do wymiany danych z laptopem lub do ładowania urządzenia. Podłączanie zestawów słuchawkowych Bluetooth lub zestawów samochodowych nie stanowi problemu.

Robisz dużo zdjęć i filmów? Następnie możesz zacząć od Apple. Przy pojemności 128 GB większość użytkowników często nie ma problemów z pamięcią. Ponadto istnieją oczywiście możliwości rozszerzenia przestrzeni dyskowej w chmurze, takiej jak Dysk Google lub Dropbox.

Ekran i obsługa

Telefon obsługiwany jest za pomocą ogromnego 6,7 calowego ekranu dotykowego.Apple iPhone 13 Pro Max 5G 6GB 128GB może wyświetlać do 16 milionów kolorów. Ten ekran ma rozdzielczość 1284 x 2778 pixels. Twierdzi się, że ludzkie oko może rozróżnić maksymalnie 477 pikseli na cal przy 30 cm. Przy 457 pikselach na cal ten Full HD ekran jest bardzo ostry i realistyczny, nawet z bliskiej odległości. Nie męczy to oczu i możesz z łatwością cieszyć się obrazami o najwyższej rozdzielczości

System operacyjny

iOS 15 to najnowsza wersja na iPhone'a, iPada, iPoda touch i Apple TV, opracowana przez Apple. Nowe elementy można znaleźć w Wiadomościach, Facetime, Zdjęciach, Safari i Mapach. Według Apple urządzenia będą reagować szybciej po aktualizacji, ponieważ wprowadzono ulepszenia w systemie operacyjnym i aplikacjach. Funkcja czasu ekranu pozwala użytkownikom uzyskać wgląd w czas użytkowania urządzenia. FaceTime obsługuje teraz maksymalnie 32 uczestników, a wiadomości można otwierać indywidualnie lub grupować według aplikacji. Funkcja „Nie przeszkadzać” została rozszerzona o „Bed Bed”, która przekierowuje połączenia na stronę historii, a funkcja zapewnia ciemniejszy ekran.
iOS 15