Apple iPhone 12 5G 64GB

iPhone 12 5G 64GB 92%
Apple iPhone 12 5G 64GB: Apple iOS 14, IP68, i bardzo wodoodporny, listopad 2020, Aparat 12.2 megapikseli, Apple A14 Bionic, sześciordzeniowy 64-bitowy, cienki, HSDPA/5G, 64 GB pamięci wewnętrznej , 6GB RAM, Dual SIM (eSiM), 6.1 calowego, Ekran Full HD (457 pnc)

Apple O Apple iPhone 12 5G 64GB dostaje 4.5 z 5 na podstawie 1 opinião.

Ogólny:
Aparat megapikselowy:
Ekran:
Prędkość:
System operacyjny:
Pamięć:

Informacje o Apple iPhone 12 5G 64GB:

Przeczytaj poniższy opis i kto wie, Apple iPhone 12 5G 64GB może być dla Ciebie!

Apple iPhone 12 5G 64GB został wydany w listopad 2020. smartfon jest wyposażony w ekran 6,1 cala o rozdzielczości 1170 x 2532 pixels pikseli.

To Apple jest zasilane przez układ Apple A14 Bionic 64-bit z jednordzeniowym procesorem 3,1 Ghz Dual-Core + 1,8 Ghz Quad-Core. Korzystanie z wielu rdzeni pozwala na energooszczędność urządzenia i zwiększenie jego prędkości.

Ta kombinacja daje zatem maksymalną moc sześciokątny procesora z 6144 MB pamięci RAM. Przy grubości 7.4 milimetrów urządzenie nie jest zbyt grube. Ten telefon waży 189 gramów.

iPhone 12 5G 64GB ma 12,2-megapikselowy aparat. Ta liczba megapikseli wystarcza do wydrukowania pięknych zdjęć na płótnie lub znacznego powiększenia w celu uzyskania szczegółów. Możesz także na przykład użyć 12,19-megapikselowego aparatu do selfie do połączeń wideo. Pamiętaj, że to urządzenie nie ma rozszerzalnej pamięci i że regularnie przesyłasz zdjęcia do komputera lub chmury, aby mieć wystarczająco dużo miejsca.

Plusy

  • Aparat 12,2 megapikseli
  • Szybki 64-bitowy sześciordzeniowy procesor
  • Niezbyt gruby z 7.4 milimetrami
  • Jeden z najnowszych systemów operacyjnych: iOS 14.1
  • Obsługa HSDPA,4G+ og 5G dla super szybkiego Internetu
  • Duża ilość pamięci RAM (6GB)
  • Certyfikat IP68
  • Pyłoszczelna i chroniona przed zanurzeniem w nieskończoność
  • Dual SIM (przez eSiM)

Negativer

  • Brak pamięci rozszerzalnej
Zobacz wszystkie specyfikacje

Funkcje połączeń i danych

Apple iPhone 12 5G 64GB obsługuje częstotliwości z sieci międzynarodowych com as quais você pode usar a rede 5G mais rápida (ainda não disponível na Europa). Prędkość 5G jest idealna do oglądania wideo w ruchu za pośrednictwem sieci komórkowej, gdzie prędkość jest wielokrotnie wyższa niż w przypadku połączenia Wi-Fi w domu. Wybierz duży pakiet danych z tym urządzeniem. Musisz poczekać, aż w Europie pojawi się 5G, ale jesteś przygotowany na przyszłość. Możesz także połączyć się przez Wi-Fi w domu lub w biurze.

eSim

Ten telefon jest urządzeniem eSim, więc możesz połączyć z nim wiele wirtualnych kart SIM. eSIM oznacza „wbudowaną kartę SIM” i po prostu eliminuje potrzebę umieszczania fizycznej karty SIM w telefonie, chociaż często możliwe jest umieszczenie fizycznej karty SIM. ESIM jest przydatny, jeśli chcesz zmienić dostawców lub połączyć biznesplan z prywatnym telefonem.

Czy często wyjeżdżasz za granicę? Następnie wystarczy podłączyć zagraniczny eSIM do urządzenia i zadzwonić po lokalnej stawce.

Opcje pamięci i połączenia

Apple ma 6144 MB pamięci RAM (6 GB) i 64 GB pamięci wewnętrznej Istnieje połączenie USB, którego można użyć do wymiany danych z laptopem lub do ładowania urządzenia. Podłączanie zestawów słuchawkowych Bluetooth lub zestawów samochodowych nie stanowi problemu.

Dzięki pojemności 64 GB możesz pójść trochę dalej. Po pewnym czasie może być konieczne wyczyszczenie telefonu. Ponadto istnieją oczywiście możliwości rozszerzenia przestrzeni dyskowej w chmurze, takiej jak Dysk Google lub Dropbox.

Ekran i obsługa

Telefon obsługiwany jest za pomocą ogromnego 6,1 calowego ekranu dotykowego.Apple iPhone 12 5G 64GB może wyświetlać do 16 milionów kolorów. Ten ekran ma rozdzielczość 1170 x 2532 pixels. Twierdzi się, że ludzkie oko może rozróżnić maksymalnie 477 pikseli na cal przy 30 cm. Przy 457 pikselach na cal ten Full HD ekran jest bardzo ostry i realistyczny, nawet z bliskiej odległości. Nie męczy to oczu i możesz z łatwością cieszyć się obrazami o najwyższej rozdzielczości

System operacyjny

iOS 14 to najnowsza wersja na iPhone'a, iPada, iPoda touch i Apple TV, opracowana przez Apple. Nowe elementy można znaleźć w Wiadomościach, Facetime, Zdjęciach, Safari i Mapach. Według Apple urządzenia będą reagować szybciej po aktualizacji, ponieważ wprowadzono ulepszenia w systemie operacyjnym i aplikacjach. Funkcja czasu ekranu pozwala użytkownikom uzyskać wgląd w czas użytkowania urządzenia. FaceTime obsługuje teraz maksymalnie 32 uczestników, a wiadomości można otwierać indywidualnie lub grupować według aplikacji. Funkcja „Nie przeszkadzać” została rozszerzona o „Bed Bed”, która przekierowuje połączenia na stronę historii, a funkcja zapewnia ciemniejszy ekran.
iOS 14